Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421918584760
info@xrukavice.sk
FAQ- často kladené otázky
Hodnotenie obchodu
Blog
Normy a značenie
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Katalóg produktov
Jednorazové rukavice
Nitrilové rukavice
,
Latexové rukavice
,
Vinylové rukavice
,
Rukavice gogrip
,
Chirurgické sterilné rukavice
,
TPE, LDPE rukavice
,
Držiaky a stojany
,
Výber rukavíc podľa povolania
Pracovné rukavice
Máčané, povrstvené rukavice
,
Rukavice proti porezaniu
,
Kombinované rukavice
,
Špeciálne rukavice
,
Zváračské rukavice
,
Zimné, zateplené rukavice
,
Balenia pracovných rukavíc
Dezinfekcia
Dezinfekcia na nástroje
,
Dezinfekcia na rotačné nástroje
,
Dezinfekcia na povrchy
,
Dezinfekcia na ruky a telo
,
Dezinfekcia odsávacieho systému
,
Dezinfekcia odtlačkových materiálov
,
Nádoby na infekčný odpad
Hygienické potreby
Mydlá a umývacie pasty na ruky
,
Papierové utierky
,
Toaletný papier
,
Priemyselné utierky
,
Zásobníky a dávkovače
,
Krémy na ruky
,
Vlhčené utierky
Ochranné pomôcky
Rúška a respirátory
,
Jednorazové čiapky
,
Ochranné okuliare
,
Návleky na obuv
,
Špunty do uší
,
Náplasti
,
Bandáže a tejpovanie
Upratovanie a čistenie
Vrecia a sáčky na odpadky
,
Mikroténové vrecká a tašky
,
Čistiace prostriedky
,
Pomôcky na čistenie a upratovanie
,
Auto
Výpredaj
Doprava a platba
Kontakty
O nás
Značky
3M
ARDON
Cerva
INDULONA
ISOLDA
KATRIN
LIFEMED
Mercator Medical
Papernet
Protex
UNIGLOVES
WURTH
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Katalóg produktov
Katalóg produktov
, Strana 4
Jednorazové rukavice
Pracovné rukavice
Dezinfekcia
Hygienické potreby
Ochranné pomôcky
Upratovanie a čistenie
Výpredaj
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
177
položiek celkom
Otvoriť filter
Cena
0
€
65
€
1
0
65
Na sklade
156
Akcia
6
Novinka
6
Tip
15
S púdrom
1
contact-form-0
142
Výhodné balenie 100 ks
2
Dopredaj
6
Rozbaliť filter
Značky
3M
1
ARDON
17
Cerva
2
Cif
2
Clanax
1
Clin
1
Cosmos
1
CXS
1
DELUX
1
Dove
2
DUCK
1
Elitex
3
Fixinela
1
Freshmaker
4
GOOD YEAR
2
Hyg Soft
1
INDULONA
6
ISOFA
3
ISOLDA
3
Jar
1
JSP
1
KATRIN
12
Kobex
1
LIFEMED
14
Linteo
5
LUMAX
19
Mercator Medical
10
NITRAS
4
NUCCCO
2
Papernet
3
Protex
1
SANYTOL
1
SAVO
4
Sifo
1
Solvina
1
Tento
1
UNIGLOVES
31
VAKAVO
3
Vanish
1
WURTH
5
Farba
Biela
7
Modrá
4
Fialová
4
Vínová
1
Magenta (purpurová)
1
Zelená (mentolová)
1
Čierna
5
Zelená
2
Ružová
5
Oranžová
2
Transparentná
2
Žltá
1
Svetlo zelená
1
Materiál
Nitril
13
Latex
5
Vinil
1
HDPE
1
TPE
1
Veľkosť
XS
3
S
8
M
8
L
8
XL
6
Povolanie
Jemná práca
14
Salóny krásy
14
Zdravotníctvo
15
Upratovanie
17
Auto-moto
3
Potravinárstvo a gastro
15
Sezóna
Celoročné
1
Zobrazených položiek:
177
Výpis produktov
Mikrovláknová švédska utierka kvety 40 x 40 cm
Skladom
(9 ks)
1,89 €
/ ks
Do košíka
660
Mikrovláknová utierka na sklo auta GOODYEAR 1 ks
Skladom
(3 ks)
3,19 €
/ ks
Do košíka
657
Tip
Mikrovláknové utierky na auto GOODYEAR 4 KS
Skladom
(1 balenie)
7,90 €
/ balenie
Do košíka
654
Modré vrecia na odpad, pevné, 120 L - 10 ks
Skladom
(9 balenie)
4,96 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,50 € / 1 ks
Do košíka
743
Mydlová pena Katrin Clean 500 ml so speňovačom (37780)
Priemerné hodnotenie produktu je 1,0 z 5 hviezdičiek.
Vypredané
4,90 €
/ ks
Jednotková cena:
9,80 € / 1 l
Detail
455
Nádoba na infekčný a nebezpečný odpad 2 l
Skladom
(1 ks)
3,92 €
/ ks
Do košíka
636
Nádoba na infekčný odpad 1 l
Vypredané
3,87 €
/ ks
Detail
633
Nádoba na infekčný odpad 2 l
Skladom
(2 ks)
4,92 €
/ ks
Do košíka
630
Náplasti na pľuzgiere 6 ks - Lifemed
Skladom
(3 balenie)
1,89 €
/ balenie
Do košíka
648
Náplasti na prsty 10 ks
Skladom
(6 balenie)
1,49 €
/ balenie
Do košíka
563
Návleky na obuv modré 100 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 balenie)
5,49 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,05 € / 1 ks
Do košíka
666
Návleky na prsty 100 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(6 balenie)
3,49 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,03 € / 1 ks
Detail
S
M
L
XL
+ ďalšie
678/S
Tip
Neutrálne krémové mydlo - Nitras Medical 1000 ml
Skladom
(5 ks)
3,99 €
/ ks
Do košíka
702
Nitrilové rukavice - Unigloves Magenta Pearl 100 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(17 balenie)
7,39 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,07 € / 1 ks
Detail
S
M
L
+ ďalšie
722/S
Nitrilové rukavice ružové - Unigloves Pink Pearl 100 ks
Skladom
(8 balenie)
7,39 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,07 € / 1 ks
Detail
S
M
L
+ ďalšie
725/S
Tip
Odličovacie vlhčené obrúsky Freshmaker Make Up 25 ks
Skladom
(2 ks)
0,99 €
/ ks
Do košíka
338
Tip
Ochranné okuliare ARDON M4001 číre
Skladom
(3 ks)
5,29 €
/ ks
Do košíka
533
Ochranné okuliare ARDON M5000 číre
Skladom
(1 ks)
3,69 €
/ ks
Do košíka
536
Ochranné pracovné okuliare JSP Crackerjack
Skladom
(5 ks)
9,90 €
/ ks
Do košíka
311
Oranžové rúška Profil Plus, trojvrstvové 50 ks
Skladom
(1 balenie)
4,99 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,10 € / 1 ks
Do košíka
624
Papierové utierky ZZ skladané Katrin 25 x 160 ks, 61617
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 balenie)
31,90 €
/ balenie
Jednotková cena:
1,28 € / 1 ks
Detail
401/25
Penové mydlo na ruky 5L granátové jablko NUCCCO
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 balenie)
7,55 €
/ balenie
Jednotková cena:
1,51 € / 1 l
Do košíka
437
PETRAX WINTER zimné pracovné rukavice
Skladom u výrobcu (Dodanie 3 - 7 dní)
37,90 €
/ Balenie 12 Párov
Jednotková cena:
3,16 € / 1 ks
Detail
8
9
10
11
+ ďalšie
545/8
Pevné červené vrecia na odpad 120 L - 10 ks
Skladom
(9 balenie)
5,89 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,59 € / 1 ks
Do košíka
740
Pevné nitrilové rukavice - PRO.TECT BLACK HD, 100 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(7 balenie)
12,90 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,13 € / 1 ks
Detail
M
L
XL
+ ďalšie
728/M
Pevné nitrilové rukavice - PRO.TECT ORANGE, 100 ks
Skladom
(5 balenie)
12,90 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,13 € / 1 ks
Detail
L
XL
+ ďalšie
731/M
Pevné vrecia na odpad 70 x 110 cm LDPE čierne 10 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(5 balenie)
7,90 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,79 € / 1 ks
Do košíka
714
Podlahový stojan na priemyselné utierky Katrin kovový (54909)
Skladom
(1 ks)
64,90 €
/ ks
Do košíka
612
Potravinárske rukavice modré - TPE Unicare 200 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(4 balenie)
3,99 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,02 € / 1 ks
Detail
S
M
L
XL
+ ďalšie
699/S
Tip
Pracovné rukavice pogumované - WURTH TIGERFLEX PLUS
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(17 pár)
4,90 €
/ pár
Detail
8
9
10
11
+ ďalšie
284/8
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 30 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 4 z 6.
1
4
6
177
položiek celkom
Hore
Slovenský sklad
Okamžitá expedícia tovaru
Rýchle doručenie
Tovar doručíme do 24 h
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 40 €