Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421918584760
info@xrukavice.sk
FAQ- často kladené otázky
Hodnotenie obchodu
Blog
Normy a značenie
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Katalóg produktov
Jednorazové rukavice
Nitrilové rukavice
,
Latexové rukavice
,
Vinylové rukavice
,
Rukavice gogrip
,
Chirurgické sterilné rukavice
,
TPE, LDPE rukavice
,
Držiaky a stojany
,
Výber rukavíc podľa povolania
Pracovné rukavice
Máčané, povrstvené rukavice
,
Rukavice proti porezaniu
,
Kombinované rukavice
,
Špeciálne rukavice
,
Zváračské rukavice
,
Zimné, zateplené rukavice
,
Balenia pracovných rukavíc
Ochranné pomôcky
Rúška a respirátory
,
Jednorazové čiapky
,
Ochranné okuliare
,
Návleky na obuv
,
Špunty do uší
,
Náplasti
,
Bandáže a tejpovanie
Dezinfekcia
Dezinfekcia na nástroje
,
Dezinfekcia na rotačné nástroje
,
Dezinfekcia na povrchy
,
Dezinfekcia na ruky a telo
,
Dezinfekcia odsávacieho systému
,
Dezinfekcia odtlačkových materiálov
,
Nádoby na infekčný odpad
Hygienické potreby
Mydlá a umývacie pasty na ruky
,
Papierové utierky
,
Toaletný papier
,
Priemyselné utierky
,
Zásobníky a dávkovače
,
Krémy na ruky
,
Vlhčené utierky
Upratovanie a čistenie
Vrecia a sáčky na odpadky
,
Mikroténové vrecká a tašky
,
Čistiace prostriedky
,
Pomôcky na čistenie a upratovanie
,
Auto
Výpredaj
Doprava a platba
Kontakty
O nás
Značky
3M
ARDON
Cerva
INDULONA
ISOLDA
KATRIN
LIFEMED
Mercator Medical
Papernet
Protex
UNIGLOVES
WURTH
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Katalóg produktov
/
Upratovanie a čistenie
/
Vrecia a sáčky na odpadky
Vrecia a sáčky na odpadky
Objem 30 l
Objem 60 l
Objem 90 l
Objem 120 l
Objem 150 l
Objem viac ako 150 l
Vrecia na triedený odpad
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
18
položiek celkom
Otvoriť filter
Cena
0
€
8
€
1
0
8
Na sklade
18
Akcia
0
Novinka
1
Tip
2
contact-form-0
18
Rozbaliť filter
Značky
LUMAX
18
Zobrazených položiek:
18
Výpis produktov
Sáčky do koša 60 x 70 cm, 2 x 10 ks, 60 + 60 l
Skladom
(22 balenie)
2,33 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,12 € / 1 ks
Do košíka
663
Sáčky do koša 60L, 15 ks, 60x70 cm, čierne
Skladom
(25 balenie)
1,99 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,13 € / 1 ks
Do košíka
365
Sáčky do koša zaťahovacie 120L 70x100 cm 10 ks
Skladom
(25 balenie)
2,99 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,30 € / 1 ks
Do košíka
362
Tip
Sáčky do koša zaväzovacie 30L 15+15 ks recyklovateľné
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(41 balenie)
2,19 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,07 € / 1 ks
Do košíka
356
Vrece na odpad zaťahovacie čierne 150L extra pevné-80x100 cm-10 ks
Skladom
(14 balenie)
4,79 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,48 € / 1 ks
Do košíka
350
Vrecia na odpad veľké 240 l - 10 ks
Skladom
(20 balenie)
5,99 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,60 € / 1 ks
Do košíka
672
Sáčky do koša 30L, 50x60 cm, čierne, zaťahovacie
Skladom
(28 balenie)
1,59 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,16 € / 1 ks
Do košíka
368
Novinka
Mikroténové vrecká 30 x 40 cm / 50 ks
Skladom
(20 balenie)
0,79 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,02 € / 1 ks
Do košíka
737
Modré vrecia na odpad, pevné, 120 L - 10 ks
Skladom
(9 balenie)
4,96 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,50 € / 1 ks
Do košíka
743
Pevné červené vrecia na odpad 120 L - 10 ks
Skladom
(9 balenie)
5,89 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,59 € / 1 ks
Do košíka
740
Pevné vrecia na odpad 70 x 110 cm LDPE čierne 10 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(5 balenie)
7,90 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,79 € / 1 ks
Do košíka
714
Tip
Sáčky do koša 90L 80x90 cm 5+5 ks recyklovateľné
Skladom
(11 balenie)
1,92 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,19 € / 1 ks
Do košíka
353
Vrecia na odpad pevné čierne, 120 L - 10 ks
Skladom
(10 balenie)
5,29 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,53 € / 1 ks
Do košíka
752
Vrecká do koša zaťahovacie 60L 60x70 cm 8 ks
Skladom
(9 balenie)
1,69 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,21 € / 1 ks
Do košíka
359
Vrecká mikroténové 20 x 30 cm v rolke 50 ks Lumax
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(9 balenie)
0,49 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,01 € / 1 ks
Do košíka
515
Vrecká mikroténové 25 x 35 cm rolka
Skladom
(23 balenie)
0,69 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,01 € / 1 ks
Do košíka
512
Zelené vrecia na odpad, pevné, 120 L - 10 ks
Skladom
(10 balenie)
5,62 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,56 € / 1 ks
Do košíka
749
Žlté vrecia na odpad, pevné, 120 L - 10 ks
Skladom
(10 balenie)
4,96 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,50 € / 1 ks
Do košíka
746
Ovládacie prvky výpisu
18
položiek celkom
Slovenský sklad
Okamžitá expedícia tovaru
Rýchle doručenie
Tovar doručíme do 24 h
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 40 €