Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421918584760
info@xrukavice.sk
FAQ- často kladené otázky
Hodnotenie obchodu
Blog
Normy a značenie
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Katalóg produktov
Jednorazové rukavice
Nitrilové rukavice
,
Latexové rukavice
,
Vinylové rukavice
,
Rukavice gogrip
,
Chirurgické sterilné rukavice
,
TPE, LDPE rukavice
,
Držiaky a stojany
,
Výber rukavíc podľa povolania
Pracovné rukavice
Máčané, povrstvené rukavice
,
Rukavice proti porezaniu
,
Kombinované rukavice
,
Špeciálne rukavice
,
Zváračské rukavice
,
Zimné, zateplené rukavice
,
Balenia pracovných rukavíc
Dezinfekcia
Dezinfekcia na nástroje
,
Dezinfekcia na rotačné nástroje
,
Dezinfekcia na povrchy
,
Dezinfekcia na ruky a telo
,
Dezinfekcia odsávacieho systému
,
Dezinfekcia odtlačkových materiálov
,
Nádoby na infekčný odpad
Hygienické potreby
Mydlá a umývacie pasty na ruky
,
Papierové utierky
,
Toaletný papier
,
Priemyselné utierky
,
Zásobníky a dávkovače
,
Krémy na ruky
,
Vlhčené utierky
Ochranné pomôcky
Rúška a respirátory
,
Jednorazové čiapky
,
Ochranné okuliare
,
Návleky na obuv
,
Špunty do uší
,
Náplasti
,
Bandáže a tejpovanie
Upratovanie a čistenie
Vrecia a sáčky na odpadky
,
Mikroténové vrecká a tašky
,
Čistiace prostriedky
,
Pomôcky na čistenie a upratovanie
,
Auto
Výpredaj
Doprava a platba
Kontakty
O nás
Značky
3M
ARDON
Cerva
INDULONA
ISOLDA
KATRIN
LIFEMED
Mercator Medical
Papernet
Protex
UNIGLOVES
WURTH
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Katalóg produktov
Katalóg produktov
, Strana 5
Jednorazové rukavice
Pracovné rukavice
Dezinfekcia
Hygienické potreby
Ochranné pomôcky
Upratovanie a čistenie
Výpredaj
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
177
položiek celkom
Otvoriť filter
Cena
0
€
65
€
1
0
65
Na sklade
156
Akcia
6
Novinka
6
Tip
15
S púdrom
1
contact-form-0
142
Výhodné balenie 100 ks
2
Dopredaj
6
Rozbaliť filter
Značky
3M
1
ARDON
17
Cerva
2
Cif
2
Clanax
1
Clin
1
Cosmos
1
CXS
1
DELUX
1
Dove
2
DUCK
1
Elitex
3
Fixinela
1
Freshmaker
4
GOOD YEAR
2
Hyg Soft
1
INDULONA
6
ISOFA
3
ISOLDA
3
Jar
1
JSP
1
KATRIN
12
Kobex
1
LIFEMED
14
Linteo
5
LUMAX
19
Mercator Medical
10
NITRAS
4
NUCCCO
2
Papernet
3
Protex
1
SANYTOL
1
SAVO
4
Sifo
1
Solvina
1
Tento
1
UNIGLOVES
31
VAKAVO
3
Vanish
1
WURTH
5
Farba
Biela
7
Modrá
4
Fialová
4
Vínová
1
Magenta (purpurová)
1
Zelená (mentolová)
1
Čierna
5
Zelená
2
Ružová
5
Oranžová
2
Transparentná
2
Žltá
1
Svetlo zelená
1
Materiál
Nitril
13
Latex
5
Vinil
1
HDPE
1
TPE
1
Veľkosť
XS
3
S
8
M
8
L
8
XL
6
Povolanie
Jemná práca
14
Salóny krásy
14
Zdravotníctvo
15
Upratovanie
17
Auto-moto
3
Potravinárstvo a gastro
15
Sezóna
Celoročné
1
Zobrazených položiek:
177
Výpis produktov
Priehľadná vodotesná náplasť na rany COSMOS Aqua
Skladom
(2 balenie)
2,39 €
/ balenie
Do košíka
279
Priemyselné papierové utierky Katrin XL, 2-vrstvový, 2 kot./bal. (458637)
Skladom
(3 balenie)
29,59 €
/ balenie
Do košíka
618
Priemyselné utierky 2-vrstvové celulóza 26 cm x 244 m / 2 ks
Momentálne nedostupné
19,90 €
/ balenie
Jednotková cena:
9,95 € / 1 ks
Detail
422
Protex Deep Clean antibakteriálne tuhé mydlo 90g
Skladom
(9 ks)
1,09 €
/ ks
Do košíka
148
Reflexné pracovné rukavice - WURTH FLEXCOMFORT COOL
Skladom
(5 pár)
5,90 €
/ pár
Detail
10
+ ďalšie
290/8
Respirátor FFP2 s ventilkom a predfiltrom s aktívnym uhlím
Skladom
(19 ks)
1,82 €
/ ks
Do košíka
380
Tip
Rukavice proti porezaniu ARDON JULIUS
Skladom
(25 pár)
2,90 €
/ pár
Detail
6
7
8
9
10
11
+ ďalšie
377/6
Sáčky do koša 30L, 50x60 cm, čierne, zaťahovacie
Skladom
(28 balenie)
1,59 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,16 € / 1 ks
Do košíka
368
Sáčky do koša 60 x 70 cm, 2 x 10 ks, 60 + 60 l
Skladom
(22 balenie)
2,33 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,12 € / 1 ks
Do košíka
663
Sáčky do koša 60L, 15 ks, 60x70 cm, čierne
Skladom
(25 balenie)
1,99 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,13 € / 1 ks
Do košíka
365
Tip
Sáčky do koša 90L 80x90 cm 5+5 ks recyklovateľné
Skladom
(11 balenie)
1,92 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,19 € / 1 ks
Do košíka
353
Sáčky do koša zaťahovacie 120L 70x100 cm 10 ks
Skladom
(25 balenie)
2,99 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,30 € / 1 ks
Do košíka
362
Tip
Sáčky do koša zaväzovacie 30L 15+15 ks recyklovateľné
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(41 balenie)
2,19 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,07 € / 1 ks
Do košíka
356
SANYTOL Dezinfekcia univerzálny čistič Grapefruit s rozprašovačom 500 ml
Skladom
(4 ks)
4,49 €
/ ks
Do košíka
479
SAVO dezinfekcia a čistič na podlahy 1l pomaranč a mäta
Skladom
(2 ks)
4,36 €
/ ks
Jednotková cena:
4,36 € / 1 l
Do košíka
509
SAVO odmasťovač bez chlóru s rozprašovačom 700 ml
Skladom
(3 ks)
4,69 €
/ ks
Do košíka
467
SAVO pomaranč univerzálny čistič a dezinfekcia 700 ml sprej
Skladom
(6 ks)
4,69 €
/ ks
Do košíka
470
SAVO proti plesniam s rozprašovačom 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(7 ks)
4,49 €
/ ks
Do košíka
464
Tip
Sifo čistič sifónov granule 500g
Skladom
(1 ks)
5,49 €
/ ks
Do košíka
506
Skladané utierky ZZ Katrin, 20 x 200 útržkov, 35298
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 balenie)
32,90 €
/ balenie
Jednotková cena:
1,65 € / 1 ks
Do košíka
600
Solvina ORIGINAL umývacia pasta na ruky 450g
Objednané
2,19 €
/ ks
Detail
210
Tip
Štuple do uší 3M 1100
Skladom
(2 balenie)
38,90 €
/ balenie
Jednotková cena:
0,19 € / 1 ks
Do košíka
308
Tejpovacie pásky na bedrá a kríže 8 Ks
Skladom
(10 balenie)
1,89 €
/ balenie
Do košíka
764
Tejpovacie pásky na členok, 4 ks
Skladom
(10 balenie)
1,82 €
/ balenie
Do košíka
770
Novinka
Tejpovacie pásky na kolená a zápästie, 8 ks
Skladom
(10 balenie)
1,82 €
/ balenie
Do košíka
767
Novinka
Tejpovacie pásky na krčnú chrbticu, 4 ks
Skladom
(10 balenie)
1,82 €
/ balenie
Do košíka
773
Tekuté mydlo Katrin Clean 500 ml (57870)
Skladom
(11 ks)
4,90 €
/ ks
Jednotková cena:
9,80 € / 1 l
Do košíka
449
Tekuté mydlo Katrin Green 500 ml (86542)
Skladom
(14 ks)
4,90 €
/ ks
Jednotková cena:
9,80 € / 1 l
Do košíka
452
Textilná náplasť na rany v cievke
Skladom
(5 ks)
1,62 €
/ ks
Do košíka
560
TIG rukavice ARDON
Skladom
(5 pár)
6,19 €
/ pár
Detail
9
10
11
+ ďalšie
386/8
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 27 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 5 z 6.
1
5
6
177
položiek celkom
Hore
Slovenský sklad
Okamžitá expedícia tovaru
Rýchle doručenie
Tovar doručíme do 24 h
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 40 €